خانه / پیکاپ / پیکاپ پاسپورت کانادا

پیکاپ پاسپورت کانادا

کانادا

پیکاپ پاسپورت کانادا یکی از جمله خدماتی است که شرکت ما در اختیار متقاضیان قرار می دهد. کانادا کشوری پهناور است که هر سال تعداد زیادی از مهاجران و توریست ها را به خود جذب می کند.

این کشور توسعه یافته که روز به‌روز هم بیش از پیش توسعه می یابد افراد سرمایه گذار و جویای کار زیادی را به خود جذب می کند. کانادا دارای طبیعتی بکر و بی نظیر است که شما از تماشای آن لذت خواهید برد.

بر کسی پوشیده نیست که کانادا آب و هوایی سرد و خشک دارد و باید برای سفر به این کشور حتماً لباس های گرم همراه داشته باشید. کانادا کشور کانگوروهای با نمک و گوزن های زیباست.

پیکاپ پاسپورت کانادا

زبان رسمی این کشور انگلیسی است و واحد پول آن دلار کانادا است. شما در برخی از استان های این کشور با مردمانی مواجه می شوید که به زبان دیگری مثل فرانسه صحبت می کنند و حتی زبان رسمی آن استان ها فرانسه است.

شما در سفر به کانادا با شگفتی های زیادی مواجه خواهید شد پس آماده باشید!

 

 

پیکاپ پاسپورت کانادا چیست؟

به دلایل سیاسی برخی از کشورهای جهان در ایران سفارت خانه ای ندارند. کانادا نیز در این دسته قرار می گیرد. کشور کانادا برای رسیدگی به امور ویزا کارگزاری را مسئول کرده است تا کلیه امور را انجام دهد.

این کارگزار که به وک مشهور است در کشورهای همسایه ایران و برخی دیگر از کشورها مشغول به کار است.

VAC که مخفف کلمات Visa Application Center است درخواست های ویزا را بررسی می کند و در نهایت پاسخ خود را به سفارت ابلاغ می کند.

در نتیجه برای دریافت ویزای کانادا شما باید به این کارگزاری ها مراجعه کنید. پس از طی روند اخذ ویزای کانادا پاسخی از سوی سفارت دریافت خواهید کرد.

اگر این پاسخ مثبت باشد، شما می توانید به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید و یا از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده نمایید.

خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا توسط ما به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت اندک هزینه ای در منزل نشسته و پاسپورت خود را با ویزای ضمیمه شده در آن تحویل بگیرید.

در حقیقت با استفاده از پیکاپ ویزای کانادا شما نماینده رسمی  خود را به سفارت می فرستید تا پاسپورت شما را برای اخذ ویزا به سفارت تحویل دهد. پس از آن سفارت ویزای شما را در آن ضمیمه خواهد کرد و ما آن را برای شما خواهیم آورد.

 

 

چه زمانی می توانیم از پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده کنیم؟

شما پس از اخذ موافقت سفارت با درخواست ویزای خود می توانید برای دریافت ویزای خود اقدام کنید. در این هنگام شما با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت می توانید ویزای خود را تحویل بگیرید.

پیکاپ پاسپورت زمانی قابل استفاده است که سفارت کشور مورد نظر در ایران نباشد. در نتیجه شما باید برای اخذ ویزای خود به کشوری دیگر سفر کنید.

حال شما به جای سفر به کشوری دیگر با ما می توانید از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده کنید و با صرف کمترین وقت و هزینه پاسپورت و ویزای خود را تحویل بگیرید.

فراموش نکنید که در راه اخذ ویزای کانادا نیازمند فردی آگاه، متخصص و با تجربه هستید که شما را در این راه یاری کند و هر آنچه نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

برای پیکاپ پاسپورت کانادا چه مدارکی لازم است؟

شما برای استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا باید گذرنامه خود را به ما تحویل دهید. شما می توانید به صورت حضوری به ما مراجعه کنید.

روند کار به این صورت است که یک قرار داد تنظیم خواهیم کرد و از شما وکالت‌نامه‌ای دریافت می کنیم. با این وکالت‌نامه ما به عنوان نماینده رسمی شما شناخته خواهیم شد و می توانیم پیکاپ پاسپورت شما را به انجام برسانیم.

 

مزایای استفاده از پیکاپ پاسپورت کانادا چیست؟

متأسفانه به دلیل این که کانادا در ایران سفارت خانه ندارد شما مجبور هستید یک بار به یکی از کارگزاری های وک در دیگر کشورها مراجعه کنید.

این مراجعه برای تکمیل پرونده شما و انگشت نگاری می باشد. در صورتی که از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده نکنید مجبور می شوید تا دوباره به این کارگزاری مراجعه نمایید.

ولی با استفاده از پیکاپ پاسپورت کانادا با اندک هزینه و زمان می توانید پاسپورت و ویزای خود را تحویل بگیرید. با پیکاپ پاسپورت کانادا نه تنها در وقت و هزینه صرفه جویی می کنید بلکه دیگر نیازی به سفر مجدد نخواهید داشت.

 

 

هزینه پیکاپ ویزای کانادا چه قدر است؟

این هزینه در مقایسه با هزینه سفری که باید به سفارت کانادا داشته باشید بسیار ناچیز خواهد بود. شما با کمترین هزینه می توانید ویزای خود را درب منزلتان تحویل بگیرید.

 

 

سفارت کانادا در چه کشورهایی قرار دارد؟

از کشورهای همسایه ایران می توان به امارات، ترکیه، ارمنستان و … اشاره کرد. در کشور ترکیه از شهرهای آنکارا و استانبول می‌توانید برای اخذ ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا اقدام کنید.

در کشور امارات هم از شهر های دبی و ابوظبی می توانید برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنید. پیکاپ پاسپورت کانادا از هر یک از این شهرها تنها دو هفته طول خواهد کشید.

نکته مهم این است که شما هنگام اخذ وقت سفارت کانادا از هر شهری که اقدام کرده باشید باید خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا را برای همان شهر اخذ کنید.

هنگام اخذ ویزای کانادا باید با توجه به شرایط و هزینه های خود یکی از این شهرها را انتخاب کنید و ادامه مراحل اخذ ویزای کانادا را پیش ببرید.

برخی از شهر ها سریع تر از سایرین به درخواست ویزا پاسخ خواهند داد که در این مورد می توان به ابوظبی و دبی اشاره کرد.

دلیل زودتر بررسی کردن درخواست ها خلوت بودن سفارت کانادا در این شهر ها است. دبی و ابوظبی نسبتاً گران تر از سایر شهرها می باشند.

 

 

برای اخذ وقت سفارت کانادا ، ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا با ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ با ما تماس بگیرید.

درباره ی zahedi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *