خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

کانادا چگونه کشوری است؟

وقت سفارت کانادا را باید داشته باشید تا بتوانید برای اخذ ویزای کانادا اقدام نمایید. پایتخت کانادا شهر اتاوا است و از شهرهای مهم بندری این کشور تورنتو است.

واحد پول این کشور دلار کانادا است و زبان رسمی آن ها انگلیسی است. شما در کانادا می توانید به دیدن جاذبه های فراوان این کشور سرگرم شوید و از گشتن در میان برف ها لذت ببرید.

کانادا کشوری در حال توسعه است و به دلیل جمعیت کمی که دارد هر سال تعداد زیادی از کارجویان، سرمایه گذاران، دانشجویان و … را جذب می کند.

وقت سفارت کانادا

هنگام سفر به کانادا جاذبه های آن مثل آبشار نیاگارا و پارک دیزنی لند را از دست ندهید. شما در کانادا باید لباس های گرمی با خود ببرید تا از سرمای این کشور سردسیر در امان باشید.

لذت پیاده روی و غلت زدن در برف های بکر کانادا را نمی توان با چیز دیگری مقایسه کرد. این کشور به دلیل جمعیت کمی که دارد طبیعت بکر و بی نظیری دارد.

برای سفر به کانادا و اخذ وقت سفارت کانادا با ما همراه شوید تا در کمترین زمان ممکن وقت سفارت را اخذ کنید.

 

 

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا می توانید به دو حالت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. برای اخذ وقت سفارت کانادا باید مدارک خود را به صورت ترجمه شده و کامل برای ارائه به سفارت آماده کنید.

پس از ارائه مدارک باید هزینه سفارت را پرداخت کنید تا به شما وقت سفارت کانادا اختصاص داده شود. در تاریخ اخذ شده باید به سفارت کانادا بروید.

افراد بین ۱۴ تا ۸۰ سال باید برای انگشت نگاری به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنند و پرونده خود را تکیمل کنند. پس از طی این مراحل به ایران باز گردید.

مدت زمان جواب سفارت کانادا بین دو تا سه هفته پس از وقت سفارت کانادا است و شما می توانید با توجه به پاسخ سفارت ادامه مراحل را طی کنید.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مبنی بر صدور ویزای کانادا بود، باید در کمتر از بیست روز برای اخذ ویزای کانادای خود به سفارت مراجعه کند.

در این حالت شما دو را پیش رو دارید یا می توانید به صورت حضوری ویزای خود را دریافت کنید و یا با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادای ما ویزای خود را از طریق ما دریافت کنید.

 

 

وقت سفارت کانادا آنلاین را چگونه اخذ کنیم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا آنلاین کافی است تا مدارک خود را در سایت سفارت کانادا آپلود کنید و وجه سفارت را از طربق یک کارت اعتباری بپردازید.

پس از این مرحله شما وقت سفارت کانادا را دریافت خواهید کرد و تنها برای امور مربوط به انگشت نگاری باید به سفارت مراجعه کنید.

فراموش نکنید که اخذ آنلاین وقت سفارت کانادا به دقت، تجربه و تخصص نیاز دارد. پس اگر قصد سفر به این کشور را دارید با مشاورین دلسوز ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در این راه یاری کنند.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد باید قبل از ۲۰ روز برای اخذ ویزای خود به سفارت مراجعه کرده و یا از خدمات پیکاپ استفاده کنید.

اگر پاسخ سفارت منفی بود شما می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره اقدام کنید. سفارت کشورهای دیگر بلافاصله پس از ریجکتی اجازه درخواست مجدد به شخص متقاضی نمی دهند.

کشور کانادا بلافاصله پس از ریجکت شدن این امکان را به شما می دهد تا با برطرف کردن علت رد شدن دوباره اقدام به اخذ ویزای کانادا کنید.

 

وقت سفارت کانادا حضوری را چگونه اخذ کنیم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا به صورت حضوری باید به کشوری که سفارت کانادا در آن قرار دارد سفر کنید. مدارک خود را همراه هزینه سفارت به صورت نقدی به سفارت تحویل دهید.

پس از اخذ مدارک از شما وقت سفارت کانادا برای شما صادر خواهد شد. شما باید به ایران بازگردید و در وقت سفارت کانادا که به شما اختصاص داده شده است دوباره به سفارت بروید.

پس از انگشت نگاری و … باید به ایران بازگشته تا پاسخ سفارت به شما ابلاغ شود. اگر این پاسخ مثبت باشد می توانید به صورت حضوری و یا با خدمات پیکاپ ما ویزای خود را تحویل بگیرید.

اگر پاسخ سفارت منفی باشد می توانید پس از برطرف کردن علت رد شدن درخواست دوباره اقدام به اخذ وقت سفارت کانادا و ویزای کانادا نمایید.

 

 

وقت سفارت کانادا آنلاین یا حضوری؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا به صورت حضوری شما علاوه بر یک مراجعه اجباری در تاریخ اخذ شده باید برای گرفتن وقت سفارت کانادا نیز به سفارت مراجعه کنید.

در واقع یک سفر به سفرهای شما اضافه خواهد شد. در این حالت بررسی پرونده شما زمان بیشتری می برد.

اگر فرم سفارت شما نقصی داشته باشد شما متوجه نخواهید شد و به سرعت پرونده شما رد می شود.

تنها مزیت این حالت نسبت به حالت آنلاین عدم نیاز به کارت اعتباری بین المللی است. در صورتی که شما درخواست خود را برای ما ارسال کنید کارت اعتباری ما در اختیار شما خواهد بود.

برای اخذ وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید. در کمترین زمان ممکن وقت سفارت کانادا را برای شما اخذ می کنیم.

پرونده ها در این حالت سریع‌تر بررسی می شوند و هنگام تکمیل فرم سفارت برخی از نواقص به شما نشان داده می شود.

در کل و با دید منطقی اخذ وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ زمانی برای متقاضی بهینه تر خواهد بود.

 

خدمات پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

همان گونه که می  دانید کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد و از این رو متقاضیان باید برای اخذ ویزای کانادا به یکی از کشورهای همسایه سفر کنند.

پس از اخذ پاسخ مثبت سفارت شما زی بیست روز باید برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. در صورتی که از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کنید با صرف کمترین هزینه و زمان می توانید ویزا و پاسپورت خود را بدون نیاز به سفر دریافت کنید.

برای پیکاپ پاسپورت و ویزا شما باید یک وکالت‌نامه همراه با پاسپورت خود به ما بدهید و ما طی قراردادی متعهد خواهیم شد تا ویزا و پاسپورت را ظرف ده روز به شما تحویل دهیم.

 

هزینه اخذ وقت سفارت کانادا چقدر است؟

  • افراد بین ۱۴ تا ۸۰ باید ۸۵ دلار کانادا بابت انگشت نگاری بپردازند.
  • افراد زیر ۱۴ سال و بالای ۸۰ سال از انجام انگشت نگاری و پرداختی این مورد معاف هستند.
  • کلیه افراد باید مبلغی معادل ۱۰۰ دلار کانادا را بپردازند.

 

 

برای اخذ وقت سفارت کانادا ، ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا با ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ با ما تماس بگیرید.

درباره ی zahedi

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت کانادا در دبی

دبی وقت سفارت کانادا در دبی را برای اخذ ویزای کانادا از دبی باید اخذ …

یک دیدگاه

  1. سلام ممنون از توضيحات خوبتون ميخواستم ببينم درسته كه براي انگشتنگاري ديگه مثل قبل نيست و بايد وقت بگيريم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *