خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در دبی

وقت سفارت کانادا در دبی

دبی

وقت سفارت کانادا در دبی را برای اخذ ویزای کانادا از دبی باید اخذ کنید. دبی شهری زیباست که توسط یک معمار ژاپنی طراحی شده است.

این شهر کوچک نظر تعداد زیادی از مهندسین و متخصصین در امور طراحی را به خود جلب کرده است. شما در این شهر که دارای آب و هوای خشک و بیابانی است با شگفتی های زیادی مواجه خواهد شد.

یک از این شگفتی ها پیست اسکی دبی است. این پیست دارای دمای کمتر از صفر درجه است و درون یک مجتمع تجاری ساخته شده است.

وقت سفارت کانادا در دبی

تنها فاصله شما با دمایی کمتر از صفر درجه یک شیشه است. یک سمت شیشه می توانید با لباس نازک و سمت دیگر با لباس های پشمی حرکت کنید.

از دیگر دیدنی های دبی برج خلیفه است. این برج دارای ۱۶۳ طبقه است که تمام نمای بیرونی آن با شیشه طراحی شده است.

از دیگر جاذبه های این شهر می توان به مسجد شیخ زائد و جاده آن اشاره کرد که به این شهر نمای خاصی بخشیده اند.

 

 

چگونه وقت سفارت کانادا در دبی بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی ابتدا باید مدارک خود را تکمیل کرده و یک نسخه کپی از آن ها تهیه کنید. پس از این شما باید این مدارک را به دست سفارت بسپارید.

پس از ارائه مدارک باید هزینه سفارت را پرداخت کنید تا سفارت وقتی را برای شما تعیین و به شما اختصاص دهد.

شما باید در تاریخ مشخص شده به سفارت مراجعه کنید و انگشت نگاری و … را انجام دهید. پس از طی این مرحله باید به ایران بازگردید و منتظر پاسخ سفارت بمانید.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد باید طی بیست روز برای دریافت ویزای کانادا به صورت حضوری اقدام نمایید و یا این که از خدمات پیکاپ ویزای کانادای ما استفاده نمایید.

اگر پاسخ سفارت منفی باشد می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی درخواست خود دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید.

نکته مهم این است که برخی از سفارت ها پس از ۲ تا ۴ ماه اجازه درخواست مجدد به متقاضیان می دهند. این در حالی است که سفارت کانادا بلافاصله بعد از ریجکت شدن این امکان را به متقاضیان می دهد.

 

 

وقت سفارت کانادا در دبی به صورت حضوری:

برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صوت حضوری باید کلیه مدارک را همراه با پول نقد به سفارت ببرید. شما مدارک را به سفارت تحویل می دهید و وقت سفارت کانادا را دریافت می کنید.

شما در تاریخ اخذ شده مجدداً باید به سفارت مراجعه کنید و انگشت نگاری و… را انجام دهید. پس از طی این مرحله باید به ایران بازگردید و منتظر پاسخ سفارت شوید. این پروسه ممکن است دو تا سه هفته طول بکشد.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید و یا از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کنید. اگر پاسخ سفارت منفی باشد باید پس از برطرف کردن علت ریجکتی دوباره اقدام کنید.

 

 

وقت سفارت کانادا در دبی به صورت آنلاین:

برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی به صورت آنلاین کافی است تا با ما تماس بگیرید. با یک تماس ساده می توانید هر آنچه نیاز دارید را دریافت کنید.

مشاورین مجرب و متخصص ما اینجا هستند تا شما را در زمینه اخذ وقت سفارت کانادا در دبی و ویزای کانادا یاری کنند.

برای دریافت وقت سفارت کانادا در دبی شما باید مدارک خود را در سایت سفارت آپلود کنید و هزینه سفارت را از یک کارت اعتباری بین المللی پرداخت کنید.

پس از انجام این کار برای شما وقت سفارت صادر می شود. در تاریخ تعیین شده باید برای انگشت نگاری و … به سفارت مراجعه کنید. شما به ایران باز می گردید و منتظر پاسخ سفارت می مانید.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد باید طی بیست روز برای دریافت ویزای خود به سفارت مراجعه کنید و یا از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید. در صورتی که سفارت با تقاضای شما موافقت نکرد باید با تصحیح علت ریجکتی دوباره اقدام نمایید.

 

 

وقت سفارت کانادا در دبی آنلاین یا حضوری؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی فارغ از نوع درخواست، شما باید یک بار برای انگشت نگاری به سفارت کانادا مراجعه کنید.

اگر نوع درخواست شما حضوری باشد باید یک بار دیگر نیز به این شهر سفر کنید و علاوه بر صرف زمان، هزینه ی زیادی نیز بپردازید.

در درخواست های حضوری امکان تصحیح فرم سفارت وجود ندارد و در صورتی که کوچکترین خطایی در آن مشاهده شود درخواست شما رد می شود.

متأسفانه درخواست های حضوری زمان بیشتری برای بررسی می خواهند، از این رو دیرتر به آن ها پاسخ داده می شود.

درخواست های آنلاین سریع‌تر بررسی می شوند و زودتر به آن ها رسیدگی می شود و برای ارائه این درخواست ها نیاز به سفر دوباره نیست.

هنگام تکمیل فرم سفارت در درخواست آنلاین امکان تصحیح وجود دارد و شما به راحتی می توانید برخی از خطاهای خود را تصحیح کنید.

نکته ای که وجود دارد در رابطه با ثبت درخواست آنلاین فرد متقاضی نیاز به کارت اعتباری بین المللی برای واریز وجه سفارت دارد.

برای رفع آخرین نیاز هم کافی است تا با ما تماس بگیرید. ما هر آنچه شما نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می دهیم تا در کمترین زمان و با پرداخت کمترین هزینه ویزای کانادا را اخذ کنید.

 

 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

سفارت کانادا در ایران شعبه ای ندارد در نتیجه متقاضیان باید برای اخذ وقت سفارت کانادا در دبی و ویزای کانادا به کشورهای همسایه سفر کنند.

وک که کارگزار سفارت برای رسیدگی به درخواست های ویزا است در کشورهای امارات، ترکیه و ارمنستان و … برقرار است. متقاضیان می توانند از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی ، ایروان و … اقدام به اخذ ویزای کانادا کنند.

وقتی که شما پاسخ مثبت سفارت را دریافت کردید باید برای اخذ ویزای خود اقدام نمایید. سفارت این امکان را قرار داده است تا متقاضیان بتوانند برای دریافت ویزای خود نمایندگان قانونی خود را به سفارت بفرستند.

با عقد یک قرارداد ما به عنوان نماینده قانونی شما به سفارت رفته ویزای شما را دریافت کرده و درب منزل شما تحویل می دهیم.

با اندک هزینه ای بدون صرف وقت می توانید ویزای خود را تحویل بگیرید.

 

 

برای اخذ وقت سفارت کانادا ، ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا با ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ با ما تماس بگیرید.

درباره ی zahedi

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت کانادا

کانادا چگونه کشوری است؟ وقت سفارت کانادا را باید داشته باشید تا بتوانید برای اخذ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *