خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در استانبول

وقت سفارت کانادا در استانبول

استانبول

وقت سفارت کانادا در استانبول برای اخذ ویزای کانادا اولین گامی است که می توانید بردارید. استانبول تنها شهر جداکننده و وصل کننده قاره اروپا و آسیا است.

این شهر با جمعیتی بیش از ۱۴ میلیون نفر مورد توجه بسیاری از توریست ها و مهاجران است. شاید نیمی از این جمعیت را مهاجران استانبول تشکیل داده اند.

وقت سفارت کانادا در استانبول

استانبول پایتخت ترکیه نیست! لطفاً شما این اشتباه را مرتکب نشوید. با این که استانبول قطب گردشگری و کاری ترکیه محسوب می شود اما آنکارا پایتخت ترکیه است.

در استانبول نباید گشت و گذار در محله هایی مثل ببک، بی اوغلو، باکرکوی و سلطان احمد را از دست دهید. این محله ها شما را بین مدرنیته و تاریخ گیج خواهند کرد.

مطمئناً در سفر به استانبول از خرید کردن سیر نخواهید شد و از گشتن در پاساژهای مجهز و شیک این شهر لذت خواهید برد.

پیشنهاد ویژه دیگر بازدید از حمام ترکی است که می توانید بهترین حمام عمر خود را در آن تجربه کنید. برخی می گویند حمام در این محل خستگی را برای همیشه از جان آن ها زدوده است.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول با ما همراه باشید تا با صرف کمترین هزینه و زمان بتوانید ویزای کانادا را دریافت کنید.

 

 

چگونه وقت سفارت کانادا در استانبول بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول می توانید به دو حالت حضوری و آنلاین اقدام کنید. کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد به همین جهت متقاضیان باید برای اخذ ویزا به کشورهای همسایه سفر کنند.

از هر روشی که برای اخذ ویزای کانادا استفاده کنید باید یک بار برای انگشت نگاری و احراز هویت به وک مراجعه کنید.

وک کارگزاری است که از سوی سفارت مسئول رسیدگی به پرونده های مهاجرتی و توریستی برای اخذ ویزای کانادا شده است.

پس از انجام انگشت نگاری و … شما باید به ایران بازگردید و منتظر پاسخ سفارت شوید. اگر پاسخ سفارت به درخواست ویزای شما مثبت بود می بایست پاسپورت خود را به سفارت تحویل دهید.

شما می توانید یا به صورت حضوری پاسپورت خود را به سفارت تحویل دهید و یا از خدمات پیکاپ ماس استفاده نمایید. اگر پاسخ سفارت منفی بود می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره اقدام کنید.

 

 

وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین چیست؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین باید کلیه مدارک خود را به صورت ترجمه شده در سایت سفارت آپلود کنید.

هزینه سفارت را نیز با استفاده از یک کارت اعتباری بین المللی به صورت کامل پرداخت کنید و وقت سفارت کانادا در استانبول را اخذ کنید.

شما در تاریخ مشخص شده برای انگشت نگاری به وک مراجعه می کنید و پس از آن به ایران بازگشته و منتظر جواب سفارت می مانید.

جواب سفارت به درخواست ویزای کانادا بین دو تا سه هفته طول خواهد کشید و اگر جواب مثبت باشد حداکثر تا بیست روز باید برای دریافت ویزای خود اقدام کنید.

شما می توانید به صورت حضوری و یا با استفاده از خدمات پیکاپ ما ویزای کانادا را دریافت نمایید. تنها کافی است تا با ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ تماس حاصل کنید.

سفارت کانادا این امکان را به متقاضیان داده است تا در صورت ریجکتی بلافاصله پس از رفع علت ریجکتی دوباره اقدام به اخذ ویزای کانادا کنند.

 

 

وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت حضوری چیست؟

روند اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت حضوری مانند آنلاین است با این تفاوت که شما باید برای ارائه مدارک به صورت حضوری به وک مراجعه کنید.

پس از ارائه مدارک باید هزینه سفارت را نیز به صورت نقدی پرداخت کنید. در تاریخ مشخص شده دوباره برای انگشت نگاری به شهری که کارگزاری وک در آن قرار دارد، سفر کنید.

شما در این حالت مجبور هستید دو بار سفر کنید تا این مراحل را پشت سر بگذارید. پس از انگشت نگاری به مدت دو تا سه هفته طول خواهد کشید تا پاسخ درخواست شما ابلاغ گردد.

پس از دریافت پاسخ سفارت می توانید یا از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید و یا دوباره به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید.

 

 

وقت سفارت کانادا در استانبول آنلاین یا حضوری؟

همان طور که گفته شد برای اخذ وقت سفارت به صورت حضوری شما مجبورید تا برای ارائه مدارک به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید.

این در حالی است که شما می‌توانید با یک تلفن به راحتی از طریق ما وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین را اخذ کنید.

پرونده هایی که به صورت آنلاین تشکیل می شوند با سرعت بیشتری مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند در نتیجه اگر وقت شما ارزشمند است بهتر است از این راه اقدام نمایید.

تنها مسئله مهم نیاز به کارت اعتباری بین المللی در اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین است که با ما این مشکل نیز برطرف می شود.

دقت داشته باشید که در اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت حضوری شما باید وجه نقد به سفارت پرداخت کنید و شاید این تنها مزیت روش حضوری باشد.

 

 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

برای پیکاپ ویزای کانادا شما باید یک قرارداد با ما عقد کنید تا ما به عنوان نماینده رسمی شما به سفارت کانادا مراجعه کنیم.

ما به عنوان نماینده قانونی شما پاسپورت را به سفارت تحویل داده و پس از ضمیمه شدن ویزا در آن برای شما به ایران خواهیم آورد و به شما تحویل می دهیم.

به این ترتیب شما با صرف اندک هزینه و زمان ویزای خود را بدون این که دوباره به سفارت مراجعه کنید تحویل خواهید گرفت.

 

 

هزینه اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول چقدر است؟

هزینه اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول و ویزای کانادا جدا از ترجمه مدارک، مراجعه به سفارت، استفاده از خدمات پیکاپ و … به شرح زیر است.

  • هزینه انگشت نگاری برابر است با:

افرادی که بالای هشتاد سال معاف.

افراد زیر ۱۴ سال معاف.

افراد بین ۱۴ تا ۸۰ سال صد دلار کانادا.

  • کلیه افراد برای اخذ ویزای به غیر از هزینه های بالا باید صد دلار کانادا برای صدور ویزا نیز بپردازند.

 

وقت سفارت کانادا در استانبول

برای اخذ وقت سفارت کانادا ، ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا با ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ با ما تماس بگیرید.

درباره ی zahedi

مطلب پیشنهادی

ویزای کانادا تضمینی

کانادا ویزای کانادا تضمینی را از ما بخواهید تا با صرف کمترین زمان و هزینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *