خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در آنکارا

وقت سفارت کانادا در آنکارا

آنکارا

وقت سفارت کانادا در آنکارا را می توان برای اخذ ویزای کانادا دریافت کرد. آنکارا پایتخت کشور ترکیه است. زبان این کشور ترکی ترکیه می باشد و واحد پولی آن لیر است.

آنکارا جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که شما می توانید حسابی از گردش در این شهر غرق لذت شوید. محله های این شهر شما را می تواند در هر فضایی ببرد.

شما می توانید جایی میان تمدن و تاریخ پنهان شوید و از تک تک خیابان های این شهر لذت ببرید. آنکارا مانند تهران است.

وقتی در خیابان های شلوغ قدم می زنید بهتر است مراقب وسایل خود باشید و هنگام گشت و گذار در شهر قبل از ساعت ده به محل اقامت خود بازگردید.

وقت سفارت کانادا در آنکارا

شما در این شهر مراکز تجاری و خرید بسیاری می بینید و می توانید هر آنچه می خواهید با قیمتی مناسب بخرید. از جاذبه های این شهر زیبا می‌توان به مقبره آتاتورک، موزه های این شهر و برترین شهربازی جهان در آن اشاره کرد.

هتل های آنکارا بسیار لوکس هستند و اکثر آن ها دارای باشگاه ورزشی و رستوران می باشند. اگر قصد اخذ ویزای کانادا را دارید آنکارا یکی از بهترین انتخاب های شما می باشد.

 

 

چگونه وقت سفارت کانادا در آنکارا را بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا شما می‌توانید به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام کنید. در هر صورت شما باید یک بار برای انگشت نگاری به سفارت کانادا مراجعه کنید.

سفارت برخی از کشورها هنگام ورود شما به آن کشور انگشت نگاری انجام می‌دهند اما سفارت کانادا قبل از صدور ویزا این اطلاعات را از متقاضی ذخیره می کند.

علاوه بر انگشت نگاری و چهره نگاری سفارت کانادا اطلاعات بیومتریک شما مانند قد، رنگ چشم و … را نیز جمع آوری می کند.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا به صورت حضوری کافی است تا با ما تماس بگیرید. مشاورین مجرب ما شما را در این امر یاری خواهند کرد تا به راحتی موفق به اخذ ویزای کانادا شوید.

 

 

وقت سفارت کانادا در آنکارا به صورت حضوری:

متقاضی باید به صورت حضوری به سفارت کانادا مراجعه کند و ضمن پرداخت هزینه کانادا کلیه مدارک خود را به سفارت ارائه دهد.

پس از پرداخت وقت سفارت به متقاضی اختصاص داده می شود. متقاضی باید در تاریخ تعیین شده برای ارائه اطلاعات بیومتریک، انگشت نگاری و … مجدداً به سفارت مراجعه کند.

با طی این مراحل سفارت بین دو تا سه هفته پاسخ خود را ابلاغ خواهد کرد و فرد تا بیست روز مهلت دارد به صورت حضوری و یا با استفاده از پیکاپ ویزای خود را تحویل بگیرد.

در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد فرد می تواند با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای ویزای کانادا اقدام نماید.

بهترین راه این است که تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. در کمترین زمان و با کمترین هزینه ویزای کانادا را برای شما اخذ خواهیم کرد.

 

 

وقت سفارت کانادا در آنکارا به صورت آنلاین:

شما باید به صورت آنلاین به سایت سفارت کانادا مراجعه کنید. کلیه مدارک خود را در سایت آپلود کنید و هزینه سفارت را با استفاده از یک کارت اعتباری بین المللی پرداخت نمایید.

پس از پرداخت وقت سفارت کانادا در آنکارا  برای شما صادر می شود. شما باید در تاریخ تعیین شده برای ارائه اطلاعات بیومتریک، انگشت نگاری و … مجدداً به سفارت مراجعه کند.

با طی این مراحل سفارت بین دو تا سه هفته پاسخ خود را به شما ابلاغ خواهد کرد و شما تا بیست روز مهلت دارید به صورت حضوری و یا با استفاده از خدمات پیکاپ ما ویزای خود را تحویل بگیرید.

در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد شما می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای ویزای کانادا اقدام نمایید.

اگر قصد اخذ ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا در آنکارا تنها کافی است با ما تماس بگیرید!

 

 

هزینه وقت سفارت کانادا در آنکارا چقدر است؟

برای افراد بین ۱۴ تا ۸۰ سال هزینه انگشت نگاری برابر با ۸۵ دلار کانادا خواهد بود. اما سایر افراد چون از انگشت نگاری معاف هستند هزینه ای هم از این بابت نمی پردازند.

اما کلیه افراد باید مبلغ ۱۰۰ دلار کانادا را برای صادر شدن ویزا پرداخت کنند. چند نکته باید اینجا گفته شود.

اول این که سعی کنید در پرداخت نقدی پول را بدون کم و بیش به سفارت ارائه دهید، وگرنه از سفارت انتظار نداشته باشید که باقی مانده پول شما را بازگرداند.

دوم این که در پرداخت آنلاین حتماً از کارت اعتباری بین المللی استفاده کنید وگرنه ثبت نام شما تکمیل نخواهد شد.

در آخر هم باید گفت از بردن سکه به عنوان پول خورد به سفارت خودداری کند چون از شما نمی پذیرند و تنها اسکناس مورد پذیرش سفارت است.

 

 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

سفارت کانادا به دلیل این که در ایران کارگزاری ندارد این امکان را در اختیار متقاضیان قرار داده است که هنگام اخذ ویزای کانادا و ضمیمه شدن آن در پاسپورت نماینده قانونی خود را به سفارت بفرستند.

به این ترتیب شما با صرف اندک هزینه ای و عقد قراردادی رسمی با ما، پاسپورت خود را توسط ما برای ضمیمه شدن ویزا در آن به سفارت ارسال می کنید.

 

 

بهترین سفارت کانادا در کدام شهر است؟

وقت سفارت کانادا در استانبول بهتری از وقت سفارت کانادا در آنکارا است. به این خاطر که کل کار شما در سفارت حدود یک ساعت زمان خواهد برد.

استانبول به ایران روزی دو پرواز دارد در حالی که این در آنکارا صدق نمی کند و شما مجبور می شوید دو شبی در آنکارا سپری کنید و این در هزینه های شما تاثیر خواهد گذاشت.

در کل به دلیل وجود سفارت کانادا در ترکیه پرونده هایی که در شهرهای استانبول و آنکارا تشکیل می شوند بسیار سریع مورد بررسی قرار می گیرند و به آن ها پاسخ داده می شود.

 

 

برای اخذ وقت سفارت کانادا ، ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا با ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰ با ما تماس بگیرید.

درباره ی zahedi

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت کانادا

کانادا چگونه کشوری است؟ وقت سفارت کانادا را باید داشته باشید تا بتوانید برای اخذ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *